• Головна
  • Полтавські діти змагатимуться за ремонт для школи та планшети для директора
15:04, 13 вересня 2013 р.

Полтавські діти змагатимуться за ремонт для школи та планшети для директора

Із середини вересня на Полтавщині стартують змагання, школярі зі всієї України змагатимуться в художній майстерності.

За це зможуть отримати цінні призи, пам’ятні відзнаки, а ще – безкоштовну путівку до Міжнародного Дитячого Центру «Артек». Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу малюнків «Краса та розум України».

Національний конкурс-виставка дитячо-юнацьких малюнків «Краса та розум України» проходитиме протягом 2013/2014 навчального року на території всієї України в рамках щорічного  некомерційного культурно-мистецького проекту  Художня Премія серед учнів і шкіл «Золотий Пензлик».

Полтавці віком від 6 до 17 років поборються за допомогою пензля і олівця за звання кращих юних художників та художниць за номінаціями:

— «Краса та велич України» (архітектура, природа),

— «Україна — європейська країна»,

— «Я — майбутній банкір»,

— «Я і наука».

12 переможців (по 3 призових місця за 4 номінаціями) обере Експертна Рада , до якої провідних художників, арт-психологів та дизайнерів. Номінанти отримають цінні призи, відзнаки та грошові премії від 200 до 400 гривень. А  найкращі юні художники додатково отримають безкоштовну путівку до МДЦ «Артек».

Полтавські діти змагатимуться за ремонт для школи та планшети для директора

Полтавські діти змагатимуться за ремонт для школи та планшети для директора

Позмагаються за подарунки поміж собою й навчальні заклади. Визначать «найактивнішу міську школу», «найактивнішу сільську школу» та «найактивніший притулок/інтернат» 2013/2014навчального року. Діти отримають цінні призи та відзнаки, а їхні директори — особисто по сучасному планшетному комп'ютеру. Окрім того,  «найактивніша сільська школа» додатково отримає набір фарб та колорантів для ремонту та оздоблення кабінету малювання.

Участь у конкурсному проекті безкоштовна, кількість робіт від кожного учасника – необмежена. Нагородження відбудеться 17 травня 2014 року на концерті у Запоріжжі.

Довідково

Організатор проекту – Запорізька Обласна Молодіжна Організація «Наше щасливе життя», Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...