• Головна
  • Олександр Удовіченко закликав усіх правоохоронців віддано служити людям
12:31, 13 вересня 2013 р.

Олександр Удовіченко закликав усіх правоохоронців віддано служити людям

В актовому залі Управління МВС України в Полтавській області відбулося розширене засідання колегії за участю керівників галузевих служб УМВС Полтавщини та начальників міських і районних відділів міліції області.

Зустріч пройшла під головуванням начальника УМВС України в Полтавській області генерал-майора міліції Едуарда Федосова. У роботі наради взяв участь голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

Розпочав роботу Колегії головний міліціонер області Едуард Федосов. У своїй доповіді Едуард Вікторович детально і ґрунтовно охарактеризував діяльність практично кожного підрозділу міліції регіону і дав усім належну оцінку за результатами восьмимісячної роботи. Генерал також довів до присутніх основні вимоги керівництва держави та відомства до кожного міліціонера країни. Наголосив на тому, аби особовий склад і надалі був орієнтований на допомогу людям та якісну роботу щодо захисту їх прав і свобод.

Звернувся до учасників наради і голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко. У своїй промові Олександр Васильович підкреслив важливість професії міліціонера і закликав усіх правоохоронців працювати на високому професійному рівні, надійно захищати інтереси держави і суспільства та віддано служити людям. Наголосив губернатор області й на тому, що Полтавщина нині є лідером у державі по ряду економічних досягнень. А у інвестиційній привабливості область є другою після столиці. І, безумовно, це є нашим спільним надбанням.

Після звернення до учасників наради голова облдержадміністрації та начальник УМВС, в урочистій обстановці, одразу шістьом райвідділам міліції Полтавщини вручили ключі від службових автомобілів для чергових частин.

Друга частина наради стосувалася робочих питань, під час обговорення яких Едуард Федосов визначив конкретні завдання щодо боротьби зі злочинністю в області та зосередив увагу присутніх на шляхах реалізації пріоритетних завдань, визначених керівництвом держави.

Нарада продовжилася обговоренням організації та результатів роботи з протидії хабарництву та кримінальній корупції, стану протидії організованій злочинності.

Чільну увагу керівництво управління Міністерства внутрішні справ Полтавщини зосередило і на результатах діяльності ОВС області по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Розглянули на Колегії і актуальні питання кадрового забезпечення оперативно-службової діяльності ОВС області за 8 місяців поточного року.

Із доповідями на Колегії виступили: заступник начальника УМВС у Полтавській області Ігор Савченко, в.о. першого заступника начальника УМВС Олександр Гладир, начальник Управління боротьби з організованою злочинністю Владислав Руденко, начальник Штабу Руслан Рославлєв, начальник Управління кадрового забезпечення В’ячеслав Царьов. Заслуховувались звіти ряду керівників галузевих служб та райвідділів.

Підбиваючи підсумки роботи наради, керівник міліції Полтавщини зробив акцент на повному обліку злочинів і звернень громадян, а також на їх оперативному та адекватному розгляді. Окремо генерал наголосив підлеглим на суворому дотриманні дисципліни і законності під час виконання службових обов’язків та ввічливому ставленні до громадян.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...