• Головна
  • Після останніх рішень міськвиконкому полтавці масово почали звертатись до Антимонопольного комітету
14:19, 12 вересня 2013 р.

Після останніх рішень міськвиконкому полтавці масово почали звертатись до Антимонопольного комітету

Рішення Полтавського міськвиконкому щодо підвищення вартості проїзду та комунальних тарифів спонукало полтавців з більшою активністю звертатись до Антимонопольного комітету. Про це сьогодні, 12 вересня, під час прес-конференції повідомив Володимир Оніщенко,  голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

– Уперше за стільки років до нас надійшла така величезна кількість звернень від полтавців щодо прийнятих рішень Полтавським міськвиконком, – зазначив Володимир Михайлович. –  Реакція була на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, вивезення сміття і щодо перевізників. 6 вересня нами були порушені справи по результатам досліджень щодо рішень міськвиконкому. Вони (міськвиконком, – автор) надсилали нам матеріали про зміни у тарифах на корегування. Ми їм офіційно відмовляли, оскільки не бачили документальних підстав можливості це зробити. Та не дивлячись на це, тарифи прийняли.

Також Володимир Оніщенко звернувся до полтавців з проханням телефонувати їм, якщо комунальні підприємства не виконують своїх послуг

– Якщо якась послуга не надається по конкретному будинку, будь ласка, давайте нам цю інформацію. Ми її у межах розгляду справи перевіримо і однозначно вона ляже у матеріали справи. Це матиме серйозніший влив на формування тих складових тарифу, які розроблятимуться.

Довідка :
Телефон полтавського відділення АМКУ (0532) 56-39-77

Коментарі

Оголошення
live comments feed...