• Головна
  • Учні області найбільше страждають від хвороб опорно-рухового апарату та системи кровообігу
12:55, 12 вересня 2013 р.

Учні області найбільше страждають від хвороб опорно-рухового апарату та системи кровообігу

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль провів селекторну нараду Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Про стан здоров’я школярів за результатами проведення щорічних медичних профілактичних оглядів, формування груп здоров’я доповів директор ДОЗ ОДА Віктор Лисак. Він зазначив, що в загальноосвітніх закладах області працює 508 медичних кабінетів, понад 82% з яких відповідають всім нормативним вимогам. До початку навчального 2013/14 року в містах та районах області згідно графіків було проведено профілактичні медичні огляди школярів. Найбільше було виявлено учнів з хворобами опорно-рухового апарату, системи кровообігу, шлунково-кишкового тракту, патології зору. Керівник Департаменту охорони здоров’я поставив завдання закінчити проведення профоглядів, акцентувати увагу на виявленні факторі ризику для здоров’я учнів, ще раз переглянути рівень готовності дітей до фізичних навантажень.

Начальник Головного управління Держсанепідслужби в Полтавській області Анатолій Журавльов виступив з доповненням по першому питанню. Зокрема, він звернув увагу на важливості дотримання санітарних норм освітлення, розкладу уроків школярів, режиму харчування, вимог до шкільного інвентарю.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...