• Головна
  • Олександр Коваль: «Якщо будуть здоровими діти, буде здоровим та успішним майбутнє нашої держави»
09:31, 12 вересня 2013 р.

Олександр Коваль: «Якщо будуть здоровими діти, буде здоровим та успішним майбутнє нашої держави»

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак відвідали Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

З особливостями організації роботи диспансеру у напрямку формування здорового способу життя серед спортсменів та учнів загальноосвітніх закладів їх ознайомив головний лікар закладу Петро Шейко.

Диспансер є базовим закладом зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури на Полтавщині. Працівники закладу є флагманами у формуванні культури ведення здорового способу життя. Сьогодні диспансер опікується вихованцями 12-ти ДЮСШ, школою вищої спортивної майстерності, факультету фізичного виховання Полтавського Національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, кафедрою фізвиховання ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», ряду спортивних клубів.

«Значна кількість спортсменів області перебуває на обліку у диспансері. Вони регулярно проходять оздоровчі, лікувальні та реабілітаційно-відновлювальні програми. Тому у досягненнях спортсменів Полтавщини є значна заслуга і співробітників диспансеру», – відзначив Петро Андрійович.

О.Коваль та В.Лисак поспілкувалися зі спортсменами-гандболістами команди Полтавської державної аграрної академії, які щопівроку проходять профілактичний медичний огляд, а зараз готуються до чемпіонату України з гандболу. Також вони ознайомилися з особливостями роботи фахівців закладу, огляду пацієнтів за допомогою спеціальних пристроїв для визначення їхніх антропометричних даних та показників здоров’я, що заносяться до лікарсько-контрольних карток пацієнтів, які проходять медичний огляд.

Заступник голови ОДА О.Коваль зосередив увагу на тому, що лікарсько-фізкультурний диспансер виконує досить важливу функцію – здійснює організаційно-методичну та лікувально-фізкультурну допомогу особам, які займаються різними видами фізкультурно-оздоровчої роботи та спортсменам. Це є значним вкладом у збереження здоров’я української нації, особливо – дітей. Оскільки сумні статистичні дані щодо кількості учнів, яких за показниками здоров’я не допущено до занять фізкультурою, говорять про важливість підсилення профілактичної роботи з підростаючим поколінням та молоддю. Адже, як наголосив Олександр Миколайович, якщо будуть здоровими діти, буде здоровим та успішним майбутнє нашої держави.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...