• Головна
  • Олександр Удовіченко: «Кожен з нас несе певну частку за моральність суспільства»
16:33, 11 вересня 2013 р.

Олександр Удовіченко: «Кожен з нас несе певну частку за моральність суспільства»

Навколо проблем виховання підростаючого покоління в найширшому спектрі зосередили свою увагу учасники чергового засідання обласної міжвідомчої комісії з питань захисту моральності та утвердження здорового способу життя.

Розпочинаючи засідання, голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко наголосив:

- Кожен з нас несе певну частку за моральність суспільства. Нам потрібно виховувати молодь на високих взірцях патріотизму й служіння громаді. Ми повинні робити це разом, залучаючи всі можливі засоби: від мистецьких акцій до спорту, від індивідуального спілкування до ставки на масовість. Президент України Віктор Янукович надає сьогодні великої уваги фізичному вихованню підростаючого покоління. У програмі «Україна для людей» він наголошує на необхідності популяризації здорового способу життя. Тому завдання влади сьогодні – будівництво об’єктів спортивної інфраструктури, розширити можливості для всіх і кожного.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Петраш ознайомив із конкретними заходами влади, спрямованими на залучення молоді до занять спортом у регіоні. Спортом нині займається 149 тисяч осіб, 76,8 тисяч з них - учнівська та студентська молодь. Зусиллями влади ремонтуються ДЮСШ, споруджуються спортивні майданчики, надається підтримка чемпіонам.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...