• Головна
  • На території ПНТУ відкрито футбольне поле для міні футболу зі штучним покриття
14:56, 11 вересня 2013 р.

На території ПНТУ відкрито футбольне поле для міні футболу зі штучним покриття

На території Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка урочисто відкрито футбольне поле для міні футболу зі штучним покриття, побудоване за підтримки "Фонду братів Павліченків".

Захід приурочено до Дня знань. На новому футбольному полі можна грати цілорічно.

«Брати Павліченки, а також заснований ними Фонд подарували нам це штучне покриття. Відтепер студенти нашого студмістечка мають можливість ще активніше займатися спортом, бути фізично сильними та пропагувати здоровий спосіб життя, що також сприятиме їхньому навчанню», - зауважив у своїй промові Володимир Онищенко, ректор Полтавського НТУ. За його словами, у гуртожитках Полтавського НТУ проживає понад 3000 студентів з усіх без винятку районів Полтавської області та регіонів України.

Відкривали спортивний майданчик урочистим перерізанням червоної стрічки ректор Полтавського НТУ Володимир Онищенко та президент студентського парламенту Костянтин Репало. Вони ж забили перший почесний гол у нові ворота. Також в урочистостях взяли участь заступник голови Полтавської облради Володимир Марченко, директор департаменту освіти Полтавської обласної державної адміністрації Володимир Мірошниченко, а також виконавчий директор "Фонду братів Павліченків" Вадим Коблицький.

На знак відкриття на новому полі відбувся футбольний матч на Кубок Ректора. У змаганнях взяли участь команди: Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму, Миргородського художньо-промислового коледжу ім. В. Гоголя, команди факультетів технічного університету та професорсько-педагогічний склад.

Новий спортивний майданчик стане центром для проведення головних футбольних подій не лише технічного університету, але й усієї Полтави.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...