• Головна
  • Полтаві стартував велопробіг за здоровий спосіб життя
11:36, 10 вересня 2013 р.

Полтаві стартував велопробіг за здоровий спосіб життя

Вчора у Полтаві з майдану Незалежності стартував велопробіг за популяризацію здорового способу життя. До півсотні учасників з ДЮСШа Полтави вийшли на старт. Потім  колоною проїхались за маршрутом: Майдан Незалежності – вул. Лугова – міський Дендропарк. Довжина траси становила 7,5 км. Сів на велосипед і заступник голови – керівник апарату Валерій Пархоменко, а також начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Ігор Петраш.

«Цим заходом ми хочемо залучити якомога більше дітей та молоді до здорового способу. Щоб власним прикладом заохочувати їх до фізичної культури та спорту. Саме на створенні доступних умов для занять спортом  молоді наголошує в своїх соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України» Президента України Віктор Янукович», – зазначив Валерій Пархоменко.

Сам посадовець поділився своїми враженнями від велопробігу з Новинами Полтавщини.

«Я отримав масу задоволення від цього велопробігу. Але 7,5 км   - це замало. Надалі ми намагатемося їхати 20-30 км. Сам я намагаюсь їздити майже кожного дня. А вихідними роблю серйозні поїздки. Більше їжджу в лісі та  біля річки», – сказав Валерій Пархоменко.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...