• Головна
  • Валерій Пархоменко: «Наша мета – збільшити кількість спортивних споруд і закладів»
09:05, 10 вересня 2013 р.

Валерій Пархоменко: «Наша мета – збільшити кількість спортивних споруд і закладів»

- Наша мета – збільшити кількість спортивних споруд і закладів, щоб кожна дитина могла безперешкодно там займатися, як на цьому й наголошує Президент України Віктор Янукович, - зазначив під час онлайн-прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини» заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко. – Ми переглянули політику фінансування – тепер підтримуємо федерації і дитячо-юнацькі спортивні школи, а не профільні клуби, де спорт переплітається з бізнесом.

Всього всіма видами спорту в області охоплено 149 тис. осіб, масовими видами спорту – 103 тис. осіб, у заходах центрів „Спорт для всіх” беруть участь 26 тис. осіб.

Станом на 1 вересня 2013 року загальна чисельність спортивних споруд складає 3820, з них спортивних майданчиків 2490.

За підсумками обласного місячника по ремонту та облаштуванню простих спортивних майданчиків цього року проведено капітальний ремонт 1243 площинних споруд, з них 711 підпорядковані загальноосвітнім школам та 368 за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. Передбачено модернізувати 60 спортивних майданчиків та 165 дитячих. Для цього куплена 21 ракетка, лижі и велосипеди.

З нагоди відзначення Перемоги у Великій Вітчизняній війні проводиться легкоатлетичний пробіг „Полтава - Шумейкове - Полтава”, Дня партизанської слави - «Полтава – Гадяч - Котельва». Всеукраїнська велоестафета ,,Спорт для всіх єднає Україну”.

Під час прес-конференції Валерій Пархоменко вручив грошові сертифікати триразовій чемпіонці світу з пауерліфтингу Тамарі Стєнковій та її тренеру Максиму Іванькову.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...