16:30, 9 вересня 2013 р.

Всеукраїнський форум молоді

Делегація Полтавської області з 4 по 6 вересня достойно презентувала себе на Всеукраїнському фестивалі молоді в м. Києві, що пройшов за ініціативи Міністерства молоді та спорту України на базі Національного авіаційного університету! Молоді активісти у складі представників КУ "Обласний молодіжний центр" ПОР, ПОМГО "ДІЯ", ПОО ВМГО "Молоді регіони", студентів ПНТУ, лідерів громадського руху з Кременчука та Комсомольська на чолі з працівниками відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА брали участь у Всеукраїнській виставці досвіду роботи з молоддю, працювали у 12 тематичних секціях, грали у футбол і звичайно ж відпочивали.

В ці дні до Києва приїхали найталановитіші, найуспішніші та найперспективніші хлопці та дівчата з різних куточків країни. Відкриття заходу очолив особисто глава держави Віктор Федорович Янукович. Він наголосив, що одним із завдань держави у сфері молодіжної політики є соціальна підтримка молоді. Президент доручив Уряду прискорити реалізацію Державної програми «Доступне житло», розвивати індивідуальне житлове будівництво для молодих сімей у сільській місцевості. Крім того, на переконання Президента, з метою поліпшення житлових умов студентів необхідно розробити Державну програму «Студентський та учнівський гуртожиток», яка має передбачити не лише реконструкцію, а й будівництво нових сучасних гуртожитків. Говорячи про питання працевлаштування молоді, Президент зазначив, що 42% безробітних у країні – це молодь.

На захід також завітали високопосадовці: віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко, Міністр культури Леонід Новохатько, Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін, Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та ректор Національного авіаційного університету Микола Кулик.

В рамках фестивалю протягом трьох днів учасники мали можливість долучитися до роботи секцій різного спрямування, де обговорювалися найактуальніші проблеми молоді, від питань молодіжного житла до аспектів патріотичного виховання молоді; відвідати виставки-презентації кращих проектів у сфері державної молодіжної політики; взяти участь у роботі спортивної локації; відвідати Державний музей авіації тощо.

Символічним стало проведення 5 вересня на території головної спортивної арени країни футбольного матчу на Кубок НСК «Олімпійський» між збірною учасників фестивалю та командою народних депутатів України, яку очолював олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту України та президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв. Перемогу здобула досвідченіша команда. Молодь же отримала спортивні відзнаки за кращого форварда та кращого воротаря.

Всеукраїнський фестиваль молоді – перший масштабний Всеукраїнський захід, на якому були порушені питання соціально-економічного становища молоді в Україні. Це своєрідний діалог молоді з органами влади. Результатами роботи фестивалю стали напрацювання пропозицій до Президента України та Кабінету Міністрів стосовно внесення змін до нормативно-правових актів у визначеній сфері правового регулювання, структурних перетвореннях у галузі реалізації молодіжної політики, напрацювання колективного звернення учасників Форуму до української молоді.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...