• Головна
  • «Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО)
19:30, 18 квітня
Надійне джерело

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО)

Опитування полтавців щодо їх ставлення до секс-шопів. Колаж: 0532.ua

Опитування полтавців щодо їх ставлення до секс-шопів. Колаж: 0532.ua

Інтерес українців до товарів інтимного спрямування з кожним роком зростав. Якщо раніше експерти відмічали, що цільовою авдиторією секс-шопів здебільшого були люди віком 40+, то в останні роки молодь усе частіше, не соромлячись, заходила в спеціальні крамниці, щоб вдовольнити власні інтимні потреби. На цьому можна було б закінчити, але, на жаль, у нашу країну прийшла велика війна, яка змінила все навколо.

Журналісти 0532.ua дослідили ринок сексуального дозвілля. Дізналися, як військові дали новий поштовх цій галузі в буремний час, та чи ходять звичайні полтавці в секс-шопи.

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Двадцятирічна полтавка Людмила не соромлячись ділиться деталями, як три роки тому придбала фалоімітатор в інтернет-магазині. Дівчина каже, що потрібно розвивати свої сексуальні горизонти, та планує у найближчому майбутньому сходити і в офлайн секс-шоп за новим девайсом.

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Молода пара Юля та Сашко хочу й зустрічаються трохи більше ніж пів року, але вже є активними користувачами інтимних атрибутів. Дівчина каже, що полюбляє купляти в спеціалізованих крамницях білизну, а також іграшки.

А ось двоє юнаків поки ставляться до такого роду скоріше з гумором, хоча додають, що могли б щось придбати, яки б ціни були трохи менше та не прийшлося купляти товар особисто. Один з хлопців пояснює, що йому комфортніше придбати відповідну продукцію онлайн або в аптеці.

Також на ціни бідкаються троє дівчат — Карина, Настя та Вероніка. Настя ділиться, що хотіла придбати на день народження подруги маску кішки, але її зупинила ціна, яка становила близько 1500 гривень. Поки дівчата не планують купляти щось саме для свого інтимного різноманіття, але розглядають такий варіант у майбутньому.

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

А Кирило розповідає, як його подруга замовила з відомого маркет-плейсу Аліекспрес фалоімітатор, який зламався за лічені дні. Тому хлопець радить купляти подібні товари у відомих мережах. 

Попри повномасштабну війну в Україні продовжується стабільне зростання ринку інтимних товарів. Спеціалісти цієї галузі відмічають, що таким чином наші громадяни знімають стрес. Однак такі позитивна тенденція настала далеко не зразу після початку бойових дій. 

«Початок війни став першопричиною того, що ринок будь-яких товарів та послуг в країні був паралізований. Орієнтовно через місяць, у березні – квітні 2022 року ринок почав відновлюватися. Наразі ми оцінюємо,  що попит на товари інтимного спрямування повністю відновився, зокрема, до довоєнних обсягів», — розповіли журналісту 0532.ua у мережу секс-шопів «Полуничка».

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Там додають, що в будь-які форс-мажорні часи, як-то війна, попит на товари для сексу зростає, адже люди шукають шляхи полегшення.  А за даними вчених, секс здатен знизити рівень гормону стресу кортизолу у декілька разів.

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

«Збільшився попит на товари, які пропонує «Полуничка» і серед військових. Також нерідко до нас за консультацією звертаються дружини, чоловіки яких наразі захищають батьківщину у «гарячих точках». Так, вони потребують ресурсів та методів, які  допоможуть підтримувати фізичне та емоційне здоров’я в сексуальній сфері», — діляться деталями у «Полуничці».

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-6

Британське видання The Telegraph писало торік, що у прифронтовому Краматорську Донецької області секс-шопи відчули шалену популярність серед військовослужбовців. Вони найчастіше купляють секс-товари з дистанційним керуванням.

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-7

«Солдат на своїй базі може керувати секс-іграшкою дружини. Ми маємо гарні відгуки від тих, хто їх пробував», — зізналася журналістам менеджер одного з магазинів.

Однак такі прилади мають попит і серед цивільних, особливо закоханих, яких розділила війна. Хтось поїхав за кордон, хтось залишився в країні. Такі іграшки допомагають парам «зберегти зв’язок». 

«Щодо цільової аудиторії мережі «Полуничка», то вона постійно розширюється, зокрема, географічно,   внаслідок людей, які були змушені через активні бойові дії  переїхати в центр країни,  або зі сходу України на захід», — пояснюють у секс-шопі.  

Проте у цій галузі є й своя сезонність. Пік попиту припадає на новорічно-різдвяні свята. А також напередодні Дня всіх закоханих. А зниження попиту на інтимні товари спостерігається в середині весни, та триває, зазвичай, до Великодня. У «Полуничці» уточнюють, що таке зниження сексуальної активності українців відбувається через Великий піст. 

Також у мережі секс-шопів відмічають «помолодшання» клієнтів. Раніше найчастіше їхню продукцію купували люди вікової категорії 40+, вік клієнтів наближається до позначки 30-.

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-11

«Серед наших клієнтів багато молодих людей, які все більше і більше цікавляться інтимною культурою. І цей факт не може нас не радувати. Також ми спостерігаємо, що все більше жінок починають цікавитись товарами інтимного спрямування», — стверджують у «Полуничці».

 Зростання інтересу молоді до інтимних товарів свідчить про поступове відходження від стереотипів та бажання відкрито говорити про сексуальність і задоволення.

«Зараз існують унікальні виклики й можливості для брендів інтимних товарів. З одного боку, вони повинні бути чутливими до потреб індивідуальних споживачів і відповідати їхнім вимогам до безпеки, якості та різноманітності продуктів. З іншого боку, це може бути часом для впровадження інноваційних підходів до маркетингу та реклами, щоб привернути увагу нової аудиторії та зберегти лояльність наявних клієнтів», — продовжують у мережі інтим-товарів.

В останні десятиліття ринок секс-іграшок переживає надзвичайне зростання та трансформацію по всьому світу. На її прискоренню найбільше вплинуло стрімке поширення онлайн-покупок. 

З поширенням електронної комерції зросла доступність, що сприяло буквально буму продажів, який особливо проявився на фоні наступу пандемії коронавіруси.

Тільки за 2021 рік попит на секс-іграшки зріс на чверть, інформаційний простір захопили освітні тренінги для дорослих, а мода на сексологів склала конкуренцію моді на психотерапевтів.

Серед найбільш популярних товарів, фахівці відзначають фалоімітатори та вібратори, які складають 20% від загального обсягу світових продажів. У своїх результатах дослідження інша мережа секс-шопів  «Lovespace» зауважила, що українці у 2023-му році купили стільки віброіграшок, що ними можна прокласти 5 канатних доріг Буковеля.

«Не дитячі іграшки»: як війна стимулювала ринок секс-шопів та чи багато полтавців купляють інтимні товари (ФОТО, ВІДЕО), фото-12

Згідно з прогнозами експертів, фактично, глобальна вартість цього ринку незабаром може досягти 30 мільярдів доларів США.

Нагадаємо, в чому феномен японської анімації та як за кілька років вона «захопила» багатьох полтавців.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
А як ви ставитеся до секс-шопів?
проголосували 33 відвідувачів
#інтимі товари #Полуничка #секс-шоп #секс #інтим
Оголошення
live comments feed...