• Головна
  • Більше сотні юних полтавців зібрав фестиваль читацьких талантів (ВІДЕО)
14:48, 6 вересня 2013 р.

Більше сотні юних полтавців зібрав фестиваль читацьких талантів (ВІДЕО)

Третій рік поспіль Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара проводить щорічний фестиваль читацьких талантів ”Крок до успіху”. Цього року на фестиваль зібралися більше сотні юних читачів, щоб продемонструвати свої здібності. Кожен мав можливість продемонструвати на що він здатний. Вокальне мистецтво, танцювальні та циркові номери, декламування віршів, виставка малюнків, квілінг, бісероплетіння– показали учасники фестивалю. Юні екскурсоводи провели екскурсію про В. Короленка трьома мовами.
Начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської ОДА Лариса Оніщук наголосила на важливості саме екскурсійної роботи у вихованні шкільної молоді. Вона нагадала, що в бібліотеці працює відділення обласного туристично-інформаційного центру, де кожен може знайти для себе корисну інформацію.

«Знання свого краю, його історії, отримання інформації є важливим моментом у вихованні підростаючого покоління. Саме на цьому наголошує у своїх ініціативах «Діти майбутнє України» Президент Віктор Янукович», – сказала Лариса Оніщук.

Сьогодні бібліотека імені Олеся Гончара - соціокультурний центр для юнацтва та молоді, який щоденно приймає близько 408 користувачів та видає їм 1617 документів. Щороку працівники бібліотеки проводять близько 120 масових заходів.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...