Віктор Животенко : « Ніяких збоїв щодо підготовки до опалювального сезону на Полтавщині немає»

Відповідно до затвердженого плану роботи під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка відбулось чергове засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки до опалювального сезону 2013/14 року.

На нараду були запрошені керівники підприємств КП„Полтававодоканал", ОКВПІВКГ„Миргородводоканал", КП«Лубниводоканал», КП"Кременчукводоканал" , ВУВКГ м. Комсомольска та члени координаційної ради.

В ході засідання розглянуті питання про хід підготовки водопровідно-каналізаційного господарства підприємств КП„Полтававодоканал", ОКВПІВКГ „Миргородводоканал", КП«Лубниводоканал», КП"Кременчукводоканал" та ВУВКГ м. Комсомольска до роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 року.

Голова обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки до опалювального сезону Віктор Животенко зазначив : " Наразі ніяких збоїв щодо підготовки до опалювального сезону на Полтавщині немає. Особливих аварійних чи надзвичайних ситуацій не було. Підготовка йде штатно. І це додає оптимізму, що в цьому році опалюваний період пройде стабільно добре – так як у нас це робилось на Полтавщині останні роки".

КП «Полтававодоканал» - основний виробник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в містах: Полтаві, Карлівці, Кобеляках, смт : Опішні, Шишиках, Н. Санжарах, Котельві, Машівці та с. Стасі. Обслуговує 9 водозабірних майданчиків, які об’єднують 43 свердловини, 18 окремо розташованих свердловин, 9 майданчиків каналізаційних очисних споруд, потужне енергетичне та допоміжне господарства.

Станом на 1.09.2013 року підприємство виконало затверджені Заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 р.р. на 93%, профінансувавши їх на загальну суму біля 2,4 млн. грн.

За інформацією керівництва "Миргородводоканалу" для вирішення проблемних питань по забезпеченню населення міста в осінньо- зимовий період 2013року виділено кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на реконструкцію площадки первинних відстійників очисних споруд в місті Миргород в сумі - 1788256 грн. Станом на 01.09.2013 року виконано робіт на суму - 763269 грн.

Проведено капітальний ремонт каналізаційного колектора від КНС 4 до колодязя довжиною 43 метри вартість робіт - 28909грн. Проведено санацію водопровідної мережі по вул. Гоголя (район заправки Форсаж) довжиною 100 метрів за кошти підприємства . Виконано будівництво зовнішнього водопроводу по вул. Хорольська довжиною 510м. на суму - 49906грн.

Але на жаль залишається ряд невирішених проблем. Зокрема водопровідні та каналізаційні мережі перебувають в експлуатації довгий час і вже зношені, що призводить до частих поривів та приносить незручності споживачам .

 

РП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии