• Головна
  • До маленьких полтавців завітало Диво
10:30, 6 вересня 2013 р.

До маленьких полтавців завітало Диво

З нагоди початку нового навчального року в Полтавському обласному академічному театрі ляльок, за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, відбулася благодійна акція «Школярик» для дітей із багатодітних сімей, де виховується п'ятеро і більше дітей.

Свято розпочалося з привітального слова секретаря Полтавської міської ради Оксани Деркач, яка привітала юних полтавців з початком нового навчального року та побажала успіхів у нелегкому, але такому цікавому шкільному житті.

Далі діти переглянули театрально-розважальну програму за участю провідних акторів театру ляльок. До дітей завітав Король, Принц та Диво, які розважили та додали нових знань юним полтавцям. А казка про Русалоньку сподобалась і дорослим, і дітям. По завершенню дійства юні гості отримали подарункові набори шкільного приладдя, які придбані за рахунок коштів міського бюджету.

До маленьких полтавців завітало Диво, фото-1

Міська влада постійно приділяє особливу увагу підтримці багатодітних сімей. На сьогодні в м. Полтава проживає 704 багатодітны сім'ї, в яких виховується 2154 дитини. Сімей, в яких виховується п'ятеро і більше дітей – 31, в них дітей – 178. Перед новим навчальним роком 930 дітей з даних сімей забезпечено пільговим літнім оздоровленням.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...