• Головна
  • КП «Полтава-сервіс» відмовилось виконувати зобов’язання АМКУ, за що його оштрафували на 68 тис. грн
10:04, 6 вересня 2013 р.

КП «Полтава-сервіс» відмовилось виконувати зобов’язання АМКУ, за що його оштрафували на 68 тис. грн

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала Комунальне підприємство «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради на 68 тис. грн. за невиконання у встановлений термін рішення адміністративної колегії.

Як повідомлялось раніше, за результатами розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Комунальним підприємством «Полтава-Сервіс» Полтавської міської ради адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийнято рішення від 28.02.2012 №02/25-рш, яким, зокрема, зобов’язано КП «Полтава-Сервіс» протягом одного місяця з дня отримання Рішення привести вартість оренди торгової площі до економічно обґрунтованого рівня у відповідність до Порядку розрахунку цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, затвердженого наказом Міністерства економіки України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 30.06.2009 №638/109, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 липня 2009 року за №600/16616.

Комунальне підприємство відмовилось виконувати зобов’язання адміністративної колегії та звернулось до суду.

Згідно з Постановою Вищого господарського суду України від 16 квітня 2013 року у справі №18/776/12, Рішення адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 28.02.2012 №02/25-рш залишено в силі.

В зв’язку з цим, адміністративна колегія відділення застосувала штрафні санкції до Підприємства та знов зобов’язало припинити порушення конкурентного законодавства, а саме, протягом одного місяця з дня отримання Рішення привести вартість оренди торгової площі до економічно обґрунтованого рівня у відповідності до вимог чинного законодавства та затвердити зазначену вартість оренди, як того вимагає розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.01.2013 №19.

«Відповідно до пункту 4 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» невиконання рішення органів Антимонопольного комітету України  або їх виконання не в повному обсязі є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції», – підвів підсумки голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...