• Головна
  • Депутат Полтавської міськради запропонувала зняти Віктора Януковича з поста президента
20:17, 5 вересня 2013 р.

Депутат Полтавської міськради запропонувала зняти Віктора Януковича з поста президента

Депутат запропонувала внести до порядку денного питання про підтримку законопроекту «Про порядок імпічменту Президента України».Любов Шайдур пропонує депутатам підтримати законопроект «Про порядок імпічменту Президента України»

Однак більшість депутатів не підтримали пропозицію. Олександр Мамай підкреслив, що такими питаннями має займатися Верховна Рада, а на сесії міської ради потрібно вирішувати нагальні питання.

– Надійшло звернення від депутата Любов Шайдур, від фракції «Батьківщина»,  щоб ми поставили на розгляд проект рішення щодо звернення до Верховної Ради з вимогою про невідкладний розгляд прийняття закону України «Про порядок імпічменту Презедента України», – говорить Олександр Мамай. – Пропозиція від депутатської групи поступила, ми повинні поставити її на головсування. Думаю, у кожного з цього приводу є своя позиція, але у мене пропозиція, нехай цим займається Верховна Рада. А ми повинні займатися господарською діяльністю.

Депутати проголосували за те, щоб не розглядати на порядку денному це питання. І лише 4 депутати підтримали пропозиції Любов Шайдур.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...