• «Гру зупинили на понад дві години»: столичне «Динамо» розгромило «Ворсклу» з рахунком 5:1
19:45, 31 березня
Надійне джерело

«Динамо» гарло в Полтаві проти «Ворскли». Фото: 0532.ua

Київське «Динамо» здолало полтавську «Ворсклу» з рахунком 5:1 у рамках чемпіонату України. Впродовж гри тричі лунала повітряна тривога. Через це матч зупинили на більше ніж дві години.

Фото та відео з поєдинку зробив журналіст 0532.ua Алік Сахно.

Владислав Ванат на 30 хвилині відкрив рахунок, а вже через 8 — пролунала перша повітряна тривога.

Через ракетну загрозу матч відклали більше ніж на дві години. Він продовжився о 18:30. На табло була 38 хвилина. Наприкінці тайму рахунок подвоїв Володимир Бражко

Через велику перерву судді вирішили скасовувати 15-хвилинний тайм-аут між таймами. Тому одразу після свистка футболісти розпочали другу половину.

Тільки но почався другий тайм, як на 46-й хвилин відзначився Микола Шапаренко. Він же оформив дубль з пенальті на 76-й.

П'ятий м'яч у складі киян в активі легендарного Андрія Ярмоленка.

«Ворскла» на 82 хвилині забила втішний гол, автором якого став Микола Ковталюк.

На цей поєдинок продали 2800 квитків. Усі кошти перерахують на потреби ЗСУ.

«Ворскла» після 22-го туру УПЛ посідає 7-е місце з 29-ма очками. «Динамо» зіграло лише 19 матчів, однак знаходиться на 4-й сходинці з 41-м заліковим балом.

Нагадаємо, 9 гравчинь “Ворскли” викликали до національної збірної України.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.