16:15, 29 березня
Надійне джерело
Полтавка стала чемпіонкою міжнародного турніру з вільної боротьби
Надія Соколовська. Фото: Полтавська ОВА
Полтавка Надія Соколовська перемогла на міжнародному турнірі Tallinn Open – Kristjan Palusalu Memorial Youth Wrestling Tournament із вільної боротьби. Про це повідомили у Полтавській ОВА.
У ваговій категорії 72 кг вона перемогла американку, литовку та шведку. Змагання відбулися у Талліні (Естонія) та зібрали понад 2000 учасників із усього світу.
Надія Соколовська також взяла участь у матчевій зустрічі команд США та збірної Європи. Спортсменка виграла свою сутичку. З рахунком 9:6 збірна Європи перемогла. До змагань спортсменку підготував тренер Володимир Соколовський.
Нагадаємо, полтавські спортсмени вибороли перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України з вільної боротьби.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:14, 18 липня
18:14, 13 липня
2
10:00, 25 липня
4
10:33, 19 липня
live comments feed...