• Головна
  • Ефективне лікування офтальмологічних хвороб сучасними методами
Новини компаній
14:30, 31 березня

Ефективне лікування офтальмологічних хвороб сучасними методами

Новини компаній

Зір відіграє важливу роль у нашому житті: саме очі дозволяють нам виконувати без проблем свої повсякденні справи, бути продуктивними та всього-на-всього насолоджуватися кольорами навколишнього світу, що так необхідно кожному. Саме тому, коли ми починаємо помічати погіршення зору з будь-яких причин, ми можемо сильно нервувати, впадати в тривожний стан та зовсім втрачати себе. Проте можна обійтись і без цього! Адже лечение глаукомы – це цілком можливий процес, в якому лікарі сьогодні показують значні результати.

Ефективне лікування офтальмологічних хвороб сучасними методами , фото-1

Лазерна коагуляція сітківки

Процедура під назвою лазерна коагуляція сітківки сьогодні проводиться для лікування багатьох офтальмологічних захворювань. Лазерні апарати – це передові сучасні пристрої для лікування багатьох хвороб: вони знайшли своє призначення не тільки в офтальмології. Лазерная коагуляция сетчатки застосовується для лікування очей через використання лазерного променя, що спрямований впливати на певні ділянки сітківки для запобігання або зменшення поширення патологічних змін в очах. Процедури полягає в тому, що лікар використовує попередньо налаштований лазерний промінь під потребу конкретного пацієнта для створення мікро-поперечних зон коагуляції на сітківці. Це може змінювати та контролювати кровообіг та запобігати подальшому ускладненню зі станом зору. Лазерна коагуляція – доволі розповсюджена процедура через свою безпечність та високу точність під час роботи. Вона проводиться під місцевою анестезією та не потребує госпіталізації.

В яких випадках назначається лазерна коагуляція

Лікар може порадити зробити лазерну коагуляцію як додатковий елемент повноцінного лікування, яке в залежності від конкретної хвороби може складати процедури, навіть хірургічне втручання або медикаментозне лікування, окуляри. Основні показання включають:

  • Ретинопатія прематури. У недоношених дітей може виникати ретинопатія прематури – захворювання, що характеризується роздрібненням судин сітківки. Лазерна коагуляція застосовується для зменшення ризику розвитку ускладнень у подальшому та відновлення нормального кровообігу в сітківці.
  • Ретинальні розриви або відшаровування можуть призводити до втрати зору, якщо їх не лікувати належним чином. Дана процедура може бути практично використана для «склеювання» розривів, щоб уникнути подальшого відшаровування на сітківці.
  • Діабетична ретинопатія. Виникає у людей з цукровим діабетом, внаслідок чого можуть з’являтися кровотечі або новоутворення судин. Для запобігання цьому лікар може порекомендувати зробити лазерну коагуляцію.

Переважно лазерна коагуляція показує дуже хороші результати, якими задоволені пацієнти. Зір значно поліпшується після цього та вони починають жити повноцінним життям знову.

Тромбоз вен сітківки очей

Доволі серйозне захворювання, яке також може піддаватися лазерному лікуванню. При ньому блокується центральні вени сітківки, що призводить до порушення кровообігу в ретині. Лікування тромбозу завжди спрямоване на розв’язання основної проблеми, що призвела до захворювання. Спочатку треба вирахувати від чого саме воно почалося. Причин може бути дуже багато: тромбоз крові, атеросклероз судин, гіпертензія, захворювання крові або вроджені аномалії судин. Найбільш уразливими є люди похилого віку або ті, хто має фактори ризику, такі як діабет, високий кров’яний тиск або високий рівень холестерину. Лечение тромбоз вен сетчатки глаза ви можете замовити за номером телефону +38 (050) 405-20-00 та проконсультуватися з приводу свого захворювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування глаукоми #Світогляд
Оголошення
live comments feed...