• Головна
  • Профілактична та хірургічна допомога при глаукомі
Новини компаній
12:30, 30 березня

Профілактична та хірургічна допомога при глаукомі

Новини компаній

Жити з ушкодженим зором не тільки незручно, але й складно, лякаюче та неприємно. Це завдає дуже багато незручностей та позбавляє нас яскравого повноцінного життя, яким ми могли би насолоджуватися роками. Глаукома – це одне з офтальмологічних захворювань, яке потребує лікування та профілактики для того, щоб якомога довше людина залишалася з можливістю бачити. Лікування глаукоми Полтава надається висококваліфікованими спеціалістами, які зможуть спланувати якісний процес лікування та нададуть рекомендації як підтримувати здоров’я очей.

Профілактична та хірургічна допомога при глаукомі , фото-1

Що таке глаукома та які має симптоми

Глаукома розвивається через пошкодження зорового нерву, яке зазвичай пов’язане з підвищенням внутрішнього тиску в очах. Це може статися через недостатню вентиляцію або відтік камерної води, яка заповнює передню та задню камери ока. Підвищений тиск своєю чергою може пошкодити відносно невеликі кровоносні судини, що живлять зоровий нерв. Це призводить до пошкодження зорового нерва та втрати зору. Проте розпізнати глаукому на ранніх стадіях може бути непросто. Для цього потрібно пройти ретельне обстеження в офтальмолога. Основними симптомами глаукоми можуть бути:

  • Поступова втрата зору. Глаукома зазвичай розвивається повільно і поступово. Перша ознака- це втрата бічного зору або так званий синдром тунельного зорового поля.
  • Гострий біль в очах може відчуватися при загостреннях захворювання, проте цей симптом виникає далеко не у кожної людини.
  • Помутніння в очах. Пацієнти часто помічають, що їх зір стає помутнілим або менш чітким.
  • Головний біль та порушення зору в темряві. У деяких випадках глаукома може викликати головний біль або порушення зору особливо в темряві.

Лікування глаукоми зазвичай включає застосування очних крапель для зниження внутрішнього тиску в очах, метод лазерного відновлення зору або хірургічні втручання в крайньому випадку. Для того, щоб контролювати процес, потрібно час від часу навідувати офтальмолога для вчасного виявлення та лікування глаукоми. Особливо це стосується літніх людей.

Коли потрібно йти до офтальмолога

Глаукома та інші відхилення, які характеризуються через симптом помутніння скловидного ока потребують негайного лікування та втручання спеціаліста. На що пацієнти можуть спиратися, щоб зрозуміти – настав час йти до офтальмолога?

  • Постійне погіршення зору без болісних симптомів. Якщо ви помічаєте, що поступово втрачаєте зір, навіть якщо інтервали між погіршення дуже великі – це привід негайно звернутися за консультацією офтальмолога. Також погіршення може супроводжуватися додатковим дискомфортом, наприклад болем у голові, очах тощо.
  • Зміни в зоровому полі. Поступова втрата зору в бічних полях – перша ознака глаукоми на початковій стадії.
  • Зміни в зорових сприйняттях. Ви відразу помітите, коли почнете бачити гірше. Помутніння зору, втрата чіткості, спотворення зорових образів можуть вказувати на проблеми з зоровим нервом.
  • Часті зміни рецепту окулярів. Якщо ви помічаєте, що вам потрібно часто змінювати рецепти окулярів, це може свідчити про прогресуючі зміни в зорі не в позитивний бік та вказувати на необхідність потребувати додаткових аналізів у свого офтальмолога.

Якщо ви помічаєте принаймні найдрібніші зміни у своєму зорі, потрібно негайно звернутися до офтальмолога для попередження критичного розвитку хвороб. Деструкція скловидного тіла, помутніння, обмеження зорового поля та інші офтальмологічні діагнози виліковні, тому ви можете не переживати занадто, а замість цього звернутися за номером телефону для консультації +38 (050) 405-20-00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування глаукоми Полтава #центр сучасної офтальмології Svitoglyad
Оголошення
live comments feed...