Новини компаній
15:00, 29 березня
Коли потрібно звернутися до офтальмолога та які захворювання він лікує
Новини компаній
Очі – це чи не найголовніший наш помічник, який дозволяє нам повноцінно жити та відчувати все, що відбувається навколо. Проблеми з очима можуть погіршити наш психологічний стан, здатність працювати, проводити яскраво свій час та просто існувати повноцінно. Офтальмолог Полтава допоможе вам вилікувати проблеми з очима та створить унікальний план для профілактики зору.
Хто такий офтальмолог
Лікар офтальмолог спеціалізується на допомозі пацієнтам з приводу стану очей та зору. Відповідно цей спеціаліст займається різноманітними аспектами офтальмології, а саме рефракцією, хірургією очей, профілактикою та застосовує різноманітні сучасні та традиційні методи лікування в залежності від стадії та особливості хвороби. Лікар офтальмолог також може проводити регулярні огляди зору, які бажано особливо робити літнім людям час від часу. Він порадить яким методом краще поліпшити зір: назначить окуляри, нічні лінзи Полтава, фізичні вправи для очей тощо.
Які захворювання може вилікувати офтальмолог
Офтальмолог – лікар широкої спеціалізації, який може допомогти з різноманітними проблемами зору, включаючи таку розповсюджену хворобу як кон’юнктивіт та виконання складних хірургічних операцій. Найчастіше до офтальмолога звертаються заради лікування наступних відхилень, на яких спеціалізується лікар:
- Катаракта. Захворювання, яке характеризується ураженням очей, від чого людина поступово втрачає зір. На перших етапах її розвитку пацієнт може не помічати жодних симптомів, проте з часом затемнення кришталика може ставати більш помітним, що призводить до «розмитого» зору та відповідно ускладнює повсякденні дії, такі як читання, ведення автомобіля або роботу. Причинами розвитку катаракти можуть бути як старість, травми, так і вроджені або генетичні вади, діабет. Найчастіше для лікування катаракти застосовується метод хірургічного втручання.
- Глаукома. Це серйозне офтальмологічне захворювання, яке характеризується пошкодженням зорового нерву. Воно пов’язане з підвищеним внутрішнім тиском в очах. Він важливий для забезпечення нормального зору, але якщо він стає занадто великим, то може призвести до пошкодження зорового нерву та повної втрати зору. Симптоми глаукоми зазвичай не помітні пацієнтам з першого погляду. Адже хвороба розвивається дуже повільно та безболісно, після чого зір може почати різко падати. З часом людина може помітити втрату бічного зору або появу гало навколо джерела світла. Головною причиною глаукоми є порушення стоку внутрішньоочної водяної вологи, що внаслідок призводить до підвищення внутрішнього тиску, у чому й полягає сенс захворювання.
- Діабетична ретинопатія. Погіршення зору, яке викликане ускладненням діабету. Ця проблема виникає через пошкодження кровоносних судин в сітківці, тканині, що лежить на задній частині очей. Діабетична ретинопатія розвивається у людей з діабетом, особливо якщо їхні рівні цукру в крові не контролюються належним чином. На останніх стадіях діабету рекомендується регулярно відвідувати офтальмолога: він зможе надати дієві рекомендації стосовно підтримки зору у нормальному стані. При цьому діагнозі спостерігається втрата зору, його розмитість, різкі зміни зорових відчуттів.
Окрім цього, офтальмолог може надати вам консультацію з приводу будь-якого захворювання очей та інших систем організму, які з ними пов’язані. Проконсультуватися з приводу гемофтальм лікування можливо за номером телефону +38 (050) 405-20-00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:53
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:21, 5 грудня
09:16, 7 грудня
10:32, 3 грудня
13:27, 1 грудня
2
live comments feed...