• Головна
  • На Полтавщині для близько 20 тис. безробітних людей з інвалідністю запустили проєкт щодо сприяння зайнятості
08:30, 28 березня
Надійне джерело

На Полтавщині для близько 20 тис. безробітних людей з інвалідністю запустили проєкт щодо сприяння зайнятості

Працевлаштування людей з інвалідінстю. Фото: ілюстративне

Працевлаштування людей з інвалідінстю. Фото: ілюстративне

У регіоні близько 20 тисяч людей з інвалідністю працездатного віку, які не працевлаштовані. Наразі проводяться просвітницькі заходи про державні програми та гарантії з метою подальшого працевлаштування цієї категорії населення.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

За словами директорки Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої, з початку року до центру зайнятості звернулися майже 800 людей з інвалідністю. Більше 250 з них отримали постійну або тимчасову роботу. Ще понад 70 людей залучили до профнавчання, зокрема 18 отримали ваучери.

«Цьогоріч таку компенсацію отримали 20 роботодавців на загальну суму понад 639 тисяч гривень. Відповідно до умов програми, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з І групою інвалідності – до 106,5 тисяч гривень, з ІІ групою інвалідності – до 71 тисяч гривень», – розповіла Катерина Клавдієва.

Також для людей з інвалідністю внаслідок війни доступне професійне навчання у закладах освіти Державної служби зайнятості.

«Доступно 95 сучасних професій. 365 освітніх програм. Ми компенсуємо витрати на проїзд, проживання та медичний огляд. Можливість різних форм навчання або їх поєднання, індивідуальний супровід. Цьогоріч на навчання направлено 8 людей з інвалідністю внаслідок війни», – зауважила директор центру.

Більш детальну інформацію про можливості працевлаштування людей з інвалідністю можна отримати за телефонами гарячої лінії Полтавської обласної служби зайнятості: 0668423187; 0800 600244.

Нагадаємо, що на виплату матеріальної допомоги полтавцям виділили майже 2 млн грн.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #Полтава #люди з інвалідністю #працевлаштування
Оголошення
live comments feed...