17:10, 27 березня
Надійне джерело
«Волонтерки, підприємниці та лікарі»: у Полтаві обрали 10 переможниць благодійного проєкту «Гордість Полтавщини»
Переможниці благодійного проєкту «Гордість Полтавщини». Фото від організаторів
У Полтаві напередодні пройшла урочиста частина благодійного проєкту «Гордість Полтавщини». На ньому з-поміж 70 учасниць обрали десять лауреаток. Члени журі відзначили як їхній високий професійний розвиток, так і внесок у протидію російській агресії.
Культурну подію організувала директорка рекламної агенції «VIR-Style» Ірина Єрошенко. Вона є невтомна генераторка ідей та яскравих заходів у Полтаві.
Першою переможницею стала Яна Василенко. Вона є єдиною жінкою-капеланом у Полтаві. Яна вже 4 роки разом з чоловіком допомагає знедоленим, покинутим, людям з інвалідністю й тим, хто бореться з залежністю.
Яна Василенко, лідер жіночого реабілітаційного центру «Світло Миру Полтава
«Яна є лідером жіночого реабілітаційного центру «Світло Миру Полтава». Соціально активна діячка, членкиня та одна з лідерів впливової в Україні християнської церкви «Благовістя». Після повномасштабного вторгнення Яна не залишила Україну. І з першого дня війни зайняла активну позицію як волонтер та священник», — розповіли організатори.
Другою на сцену за нагородою вийшла Тетяна Пашкова — Фінансового консультанта з питань ресторанного бізнесу. Крім цього вона:
- співзасновника та співорганізатора Бізнес-Нетворкінг-Полтавщини;
- партнера проєкту «Путівник Гурмана» та партнера - Fashion WEEK Poltava;
- організатора Тижня ресторанів - Poltava RESTO WEEK.
Тетяна Пашкова, бізнесвумен
Ведуча заходу додала, що мало хто знає, але в перші дні війни, вона активно займалася волонтерством, організовувала доставку їжі військовим.
Далі нагороду вручили Тетяні Д'яконовій – головному лікарю Офтальмологічного центру «ІРІС», Офтальмохірург вищої категорії, лазерному хірургу, члену Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS).
Тетяна Д'яконова, головний лікар Офтальмологічного центру
Автор запатентованих методів хірургічного лікування катаракти та глаукоми. Виконала понад 30 000 успішних операцій. До 2014 року головний офтальмолог м. Луганськ. Після окупації Луганська заснувала в Полтаві офтальмологічний центр, де виконує унікальні операції на очах, в тому числі лазерні.
Четвертою переможницею стала Оксана Шатило.
«Будучи активним волонтером з 2017 року, Оксана, з початку повномасштабного вторгнення, перетворила мовну школу АВС на волонтерський центр допомоги військовим і цивільним, а садочок на прихисток для сімей, які рятувались від війни», — заявив ведучий.
Оксана Шатило, керівник мовної школи АВС та волонтер
Учні АВС спочатку перейшли на навчання в онлайн-форматі, а пізніше навчальні заклади знову відкрили свої двері в кооперації з громадськими організаціями проводились і проводяться різноманітні заходи для дітей і дорослих ВПО. Такі як табори, групи продовженого дня, нульові класи, репетитор центр, розмовні клуби, тренінги.
П'ятою на сцену за нагородою вийшла Олена Климченко — страховий агент, директор агенції «Полтава-1» компанії «ТАС ЛАЙФ».
Жінка працює в страхуванні з 2006 року, цю діяльність вважає своїм покликанням.
Олена Климченко — страховий агент, директор агенції
«З початку війни жодного разу не було думок, про те, щоб залишити рідну країну, рідне місто. По-перше: це клієнти. Вона обіцяла бути поруч. По-друге: це рідна Україна», — розповіла вона.
Наступною переможницею стала Олена Нікітенко, яка переїхала в Полтаву з окупованого Луганська ще у 2014-му році.
Олена стала першою жінкою у Полтаві із внутрішньо переміщених осіб, хто склав іспит з адвокатури та отримала статус адвоката.
Олена Нікітенко, адвокат і власниця бізнесу
Наразі жінка є адвокатом, який допомагає переселенцям та хлопцям з передової, а також є помічницею депутата Полтавської облдержадміністрації, власницею «Компетентної агенції нерухомості «Ваша Мрія», президенткою «Академії соціального розвитку».
Сьомунагороду отримала Катерина Скрильник — керівниця і засновник кількох фермерських господарств та керівник ГО «Берегині» Бутенківської ОТГ.
Катерина Скрильник, агропідприємець
«Катерина намагається своєю діяльністю підняти моральний дух знайомих, рідних та всіх хто її оточує! Чим Вона займалася з перших годин війни? Так доїла корів, приймала пологи у тварин, роздавала молоко. Вона допомагала і технікою і пальним із перших днів повномасштабної війни по тепер, приймали розгублених людей надавала житло», — підкреслили ведучі.
Завдяки співпраці із різними організаціями, як українськими, так й іноземними, змогла передати та привести автомобіль «швидкої» для Білицької громади, а ще два пожежні автомобілі. Також жінка передала безліч харчових продуктів.
Наступну статуетку вручили Ірині Пісоцькій. Вона є громадською діячкою та еко-активісткою, головою ГО «Полтава без сміття», а також помічниця депутата Полтавської міської ради.
Ірина Пісоцька, громадська діячка та еко-активістка
Останні два призи отримали дві талановиті стилістки — Олена Бондаренко та Наталія Орлянська.
Стилістки Олена Бондаренко та Наталія Орлянська
Жінки у 2022 році здобули нагороду у міжнародних змаганнях конкурсу Trend Blast у Парижі. У 2023 з найкращими стилістами України зробили переможну колекцію Victorious, яку представили у Сен-Тропе на міжнародному форумі.
«Також влітку ми здобули перемогу на національному конкурсі Global Creative Awards та мали честь їхати до Чикаго представляти Україну на світовій арені», — додали переможниці.
Нагадаємо, унікальне сало від полтавських підприємців внесли до Книги рекордів України.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:52, 5 грудня
1
21:40, 13 грудня
30
live comments feed...