• Україна обіграла Боснію і Герцеговину та вийшла у фінал плей-оф відбору на Євро-2024 з футболу
11:20, 22 березня
Надійне джерело

Артем Довбик. Фото: AP

У четвер, 21 березня, відбувся матч плей-оф відбору на Євро-2024 України та  Боснії і Герцеговини. Українські футболісти здобули перемогу з рахунком 2:1.

На 57-й хвилині Боснія зуміла вийти уперед та відкрила рахунок.

На 85-й хвилині матчу українці, у виконанні Роман Яремчука, забили перший гол у ворота противників.  Вирішальний гол забив Артем Довбик на 88-й хвилині матчу.

Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь нашої збірної.

Наступною, у матчі за вихід на Євро-2024 Україна зустрінеться з командою Ісландії, яка обіграла Ізраїль з рахунком 4:1. Гра відбудеться 26 березня.

Нагадаємо, «Ворскла» на останніх хвилинах вирвала перемогу у «Чорноморця».

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.