• Головна
  • Полтавщина отримала шанс на 40 млн $ євроінтегруватись у системі охорони здоров’я
11:31, 4 вересня 2013 р.

Полтавщина отримала шанс на 40 млн $ євроінтегруватись у системі охорони здоров’я

На попередніх етапах розгляду проекту Світового Банку та Уряду України стосовно реформування регіональної системи охорони здоров’я Полтавська область серед 22-х охочих регіонів посіла 2-ге місце та потрапила таким чином у число претендентів підняти регіональну медицину на 40 млн доларів за 4-ри роки.

Про це йшлося під час наради, яку провів заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль за участю директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака, інших фахівців медичної галузі області.

Зазначалося, що вже завтра Полтавщину відвідає робоча група консультантів від Світового Банку, Міністерства охорони здоров’я та Адміністрації Президента України з цього питання.

За інформацією Віктора Лисака, полтавська сторона вже підготувала пропозиції, у якій саме частині реформування медицини вона б хотіла отримати цю фінансову підтримку.

«Ми вважаємо, що нам першочергово варто покращити рівень надання допомоги пацієнтам з хворобами системи кровообігу, – зазначив Лисак.  - Для цього ми підготували всі необхідні дані і покажемо їх завтра  фахівцям».

На думку Лисака, реалізація такого проекту – це фактичний крок прагнення України (зокрема,Полтавщини) до євроінтеграції.

«На часі – підписання Угоди про асоціацію з ЄС, частиною якої є створення зони вільної торгівлі. Тому така співпраця, зокрема, у медицині, нам украй необхідна і важлива. Приїзд фахівців такого рівня на Полтавщину  дає нам шанс сподіватися на фактичні кроки в модернізації медичної галузі, наближення її до євростандартів.  А це саме ті кроки, які відповідають нинішній політиці Президента України Віктора Януковича. Тож, допомога міжнародної спільноти, зокрема, Світового банку, є  надзвичайно цінною», – наголосив Лисак.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...