• Головна
  • Двоє захисників «Ворскли» зустрілися з власними вболівальниками
10:04, 4 вересня 2013 р.

Двоє захисників «Ворскли» зустрілися з власними вболівальниками

Володимир Чеснаков та Євгеній Ткачук протягом сорока хвилин відповідали на запитання вболівальників

Вчора, 3 вересня в магазині для вболівальників полтавської «Ворскли»«Fan&Play» відбулася чергова зустріч футболістів з фанами. На цей раз гостями вечора стали захисники команди Володимир Чеснаков та Євгеній Ткачук.

Сама зустріч була запланована на 18 годину, однак ще за 10 хвилин до її початку поряд з магазином було помічено лише кілька вболівальників. Як виявилося, більша частина фанів прийшла точно в зазначений час. Слід зазначити, що кількість фанів була на порядок меншою за попередню організовану клубом зустріч, на яку прийшли Денис Дедечко та Олег Міщенко.

— Старт нашої команди в чемпіонаті був вдалим, але не слід забувати, що ми ще не грали з грандами чемпіонату, — поділився враженнями Володимир Чеснаков. — Попереду важкий графік, і дай Бог щоб у нас все вийшло. Думаю, у нас є шанси знову зіграти в Лізі Європи та відчути неперевершені емоції.

Захисники «зелено-білих» відповідали на запитання вболівальників більше півгодини, після чого роздали автографи всім бажаючим та фотографувалися разом з фанатами.

— В команді добре сприйняли призначення Василя Сачка тренером, — розповідає Євген Ткачук. — Ми відносимося до нього з великою повагою. У нас в клубі не виникає неприємних ситуацій з новим тренером, тому що ми одна команда.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...