• Головна
  • В області пройде спартакіада «Сила духу» серед потерпілих на виробництві
09:30, 4 вересня 2013 р.

В області пройде спартакіада «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль провів зустріч з начальником управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Полтавській області Володимиром Козубом.

В ході зустрічі обговорювалось питання проведення обласної спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві підприємств Полтавщини.

Метою проведення даного спортивного заходу є підтримка у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів від трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж та їх реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство.

Основним завданням спартакіади є покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед потерпілих на виробництві, пропаганда фізичної культури і спорту серед людей з особливими потребами.

Шахи, шашки, армспорт, дартс, бомбаскет, настільний теніс – така програма змагань та види спорту, в яких могли проявити себе учасники – представники 25 районів та 5 міст обласного значення.

За підсумками зустрічі прийнято рішення про проведення першої обласної спартакіади потерпілих на виробництві «Сила духу» 6 вересня поточного року.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...