
08:30, 4 березня 2024 р.
Надійне джерело
На Полтавщині на 30% знизилася кількість ДТП

Фото ілюстративне
За інформацією Департаменту патрульної поліції, цьогоріч у січні кількість дорожньо-транспортних пригод на території області порівняно з січнем минулого року знизилася на 30%.
Про це повідомили у Полтавській ОВА.
Серед найпоширеніших причин аварій є:
- перевищення безпечної швидкості,
- порушення правил маневрування,
- проїзду пішохідних переходів та перехресть.
За статистикою найбільша кількість ДТП припадає на темний час доби в період з 17:00 до 19:00 год. та пов’язані зі збільшенням активності усіх учасників дорожнього руху в години пік.
Правоохоронці нагадують, що з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в темний час доби, пішоходи повинні носити на одязі світлоповертальні елементи (флікери), які збільшують видимість пішохода та дозволяють водіям заздалегідь зреагувати та знизити швидкість.
Нагадаємо, у Полтаві водій «BMW» збив пішохода.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:40
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:28, Вчора
23:34, 21 лютого
20
12:33, 24 лютого
21:25, 24 лютого