• Понад 200 спортсменів взяли участь у відкритому чемпіонаті Полтавщини з плавання серед кадетів
19:00, 3 березня
Надійне джерело

Чемпіонат з плавання. Фото: Полтавська ОДА

В «Акварені» пройшов  відкритий чемпіонат Полтавщини з плавання серед кадетів. Участь у заході взяли 225 спортсменів.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Крім місцевих плавців, змагалися учасники з Харківської, Донецької, Кіровоградської та Чернігівської областей. Вони виборювали перші місця на різних дистанціях у змішаному, вільному та комбінованому стилях.

Понад 200 спортсменів взяли участь у відкритому чемпіонаті Полтавщини з плавання серед кадетів, фото-1

Вихованець Школи вищої спортивної майстерності Павло Довжик і вихованка ДЮСШ №3 Поліна Силюкова стали мультимедалістами чемпіонату. Павло виборов чотири «золота» у різних видах, а Поліна – три золоті медалі.

Нагадаємо, що у Полтаві стартував чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.