• Головна
  • Полтавські волейболісти поміряються силами з чемпіонами України
16:04, 3 вересня 2013 р.

Полтавські волейболісти поміряються силами з чемпіонами України

«Фаворит» продовжує готуватися до відновлення вітчизняних волейбольних баталій

Вже незабаром відновляться баталії волейбольний змагань країни. Бронзовий призер минулого сезону лубенський «Фаворит» продовжує готуватися до матчів сезону. 10 вересня підопічні Руслана Рубана в рамках першого етапу Кубка України зіграють з дніпропетровським «Дніпром».

– У команди був насичений турнірний графік, дещо втомилися особливо після Львова, де грали по два матчі на день з перервою в годину-півтори, – розповів головний тренер «Фаворита» прес-службі клубу. – Період фізичної підготовки завершився, зараз більше уваги приділятимемо тактиці й технічній досконалості. Остаточний склад команди нині — дванадцять чоловік, з Павлом Бєлим контракт не підписували. Щодо наших травмованих гравців, то Віталій Осадца вже відновився, у Віталія Сухініна на щастя травма теж виявилася не такою серйозною, як побоювалися, операційне втручання не потребувалося. Гравець, якщо все гаразд, до участі в кубку відновиться.

За словами тренера команди, зараз введуться перемовини з чемпіонами країни — харківським «Локомотивом», що провести кілька товариських матчів.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...