• Головна
  • Полтавських гімназистів стежками Кобзаря водила заслужений працівник культури України
15:29, 3 вересня 2013 р.

Полтавських гімназистів стежками Кобзаря водила заслужений працівник культури України

На запрошення завідуючої міської бібліотеки-філії № 3 Наталії Онищенко Шевченківський урок для учнів 9-Е класу гімназії № 31(класний керівник — Людмила Скрипаль) провела заслужений працівник культури України, голова обласного відділення Міжнародної організації “Жіноча громада” Валентина Шемчук.

Велике зацікавлення у школярів викликали теми обговорення IV Міжнародного конгресу “Світове українство як чинник утвердження держави України в міжнародній спільноті. “… землякам моїм в Україні і не в Україні…” Тарас Шевченко”, котрий щойно завершив свою роботу у Львові і учасницею котрого була пані Валентина Шемчук. За сторінками літературно-художнього видання Марії Чумарної “Тихий ангел пролетів. Сповідь Тараса Шевченка” діти здійснили подорож  життєвими й творчими шляхами Великого Пророка, котрі щедро пролягли й рідною Полтавщиною. Гімназисти ознайомилися з представленою виставкою малюнків своїх однолітків — учасників організованого Полтавським громадським Шевченківським комітетом обласного конкурсу “Мій “Кобзар” та виявили бажання взяти участь у цьому мистецькому змаганні.   

Нагадаємо, що вчора у школах Полтави, як і всієї України, відбулися перші уроки “Ми вшановуємо пам’ять Тараса Шевченка”, присвячені 200-річному ювілею від дня народження Великого Кобзаря, започатковані розпорядженням Президента України Віктора Януковича.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...