• Головна
  • Олександр Мамай закликав громадськість міста бути більш активною
13:32, 3 вересня 2013 р.

Олександр Мамай закликав громадськість міста бути більш активною

Під час круглого столу «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад. Співпраця влади та громадських організацій» в рамках днів Львова в Полтаві міський голова Олександр Мамай закликав громадськість міста бути більш активною.

– Сьогодні я мав довгу розмову із міським головою Львова Андрієм Садовим, який розповів про те, як міська влада співпрацює із громадськими організаціями, – сказав Олександр Мамай. – Якщо влада щось робить неправильно, то громадськість, яка і вибрала владу, повинна допомогти знайти правильні шляхи вирішення проблеми. Важко знайти полтавця, який би не хотів, щоб наше місто стало найкращим. А ось над цим доведеться попрацювати – важко буде, але ціль ми обрали достойну.

– Полтава вражає своєю гостинністю, – сказав міський голова Львова Андрій Садовий. – Я оглянув найвизначніші місця вашого міста і мені все дуже сподобалось. Я впевнений, що кожний житель будь-якого міста хоче жити в гарному, комфортному та із хорошою інфраструктурою населеному пункті. Влада теж зацікавлена в цьому. Тому залишається лише одне – щоб мудрі жителі міста працювали в одному руслі і рухалися до того, що вони хочуть. Успішним є те місто, де співпраця мудрих людей є найбільшою. Також бажано, щоб цих мудрих людей теж було багато. Тому громадські організації Львова активно допомагають міській владі, адже ми змогли знести мур, який розділяє владу і громадськість. Громадськість – це джерело і основна рушійна сила розвитку міста, тому із нею потрібно співпрацювати.

Під час круглого столу представники громадських організацій Львова поділились досвідом зі своїми колегами із Полтави стосовно шляхів реалізації власних ідей та можливі способи співпраці із міською владою.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...