![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
17:10, 27 лютого
Надійне джерело
«Знайти роботу за один день»: у Полтаві в Центр Дія.Бізнес у середині березня пройде ярмарок вакансій
![Захід у полтавському Центр Дія.Бізнес. Фото: 0532.ua Захід у полтавському Центр Дія.Бізнес. Фото: 0532.ua](/dist-assets/images/cap.jpg)
Захід у полтавському Центр Дія.Бізнес. Фото: 0532.ua
У Полтаві в Центр Дія.Бізнес (вул. Соборності, 45А) 14 березня відбудеться ярмарок вакансій. Організатори обіцяють роботодавцям та тим, хто у пошуках роботи, зустріти один одного.
Участь безоплатна. Реєстрація на ярмарок та консультації - за посиланням.
![«Знайти роботу за один день»: у Полтаві в Центр Дія.Бізнес..., фото-1 «Знайти роботу за один день»: у Полтаві в Центр Дія.Бізнес у середині березня пройде ярмарок вакансій, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Гості ярмарку отримають професійну допомогу у складанні резюме та цінні поради щодо успішної співбесіди, щоб після консультацій мати можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем і дістати роботу своєї мрії.
У рамках ярмарку будуть діяти три зони:
- консультаційна;
- лекційна
- зона роботодавців
Двері консультаційної зони будуть відкриті із 12:00 до 18:00. Там пройдуть індивідуальні зустрічі з кар'єрними консультантами з питань працевлаштування (за попереднім записом).
У лекційній зоні пройдуть дві лекції — о 12:00: «Як скласти сучасне резюме». Спікерка — Наталія Гардер, карʼєрна консультантка. О 16:00: «Успішна співбесіда» — спікеркою буде Анна Півень, експертка з підбору персоналу. Обидві лекції орієнтовно триватимуть годину.
З 13:00 до 16:00 у зоні роботодавців компанії представлять свої вакансії та матимуть змогу поспілкуватися з кандидатами й знайти потенційних працівників.
«Ті, хто шукають роботу, зможуть дізнатися більше про ринок праці в місті, можливості працевлаштування та безпосередньо ознайомитися з вакансіями», — йдеться в повідомленні.
Якщо маєте питання, скарги чи пропозиції стосовно заходу, пишіть на електронну скриньку JERU: [email protected] або телефонуйте на гарячу лінію +380 95 354 48 50
Ярмарок відбувається в рамках проєкту «Програма економічної стійкості України», що реалізується БО «Світло надії» в партнерстві з JERU (колаборація міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide) за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.
Нагадаємо, 21 жовтня в Центрі «Дія.Бізнес» підбили підсумки роботи за 2 роки.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...