• Головна
  • Скандальний нападник збірної Македонії переїхав до Полтави
13:03, 3 вересня 2013 р.

Скандальний нападник збірної Македонії переїхав до Полтави

В останні дні футбольного трансферного вікна полтавська «Ворскла» підписала Адіса Яховича

Сьогодні, 3 вересня о 0:00 хвилин в світі добігло свого кінця так зване трансферне вікно, під час якого футболісти, які не є вільними агентами, могли переходити з одного клубу до іншого. В останні його дні полтавська «Ворскла» підписала нападника. Мова йде про Адіса Яховича, який раніше виступав за швейцарський клуб «Віль».

Як повідомили у прес-службі клубу, з нападником був підписаний контракт за схемою 1+2.

— Я дуже щасливий опинитися тут, — говорить футболіст. — «Ворскла» добре організована в усьому. У цьому я переконався, як тільки ми з моїм агентом почали переговори. Порядність, серйозність намірів і професійний підхід — ось, що підкупило відразу ж. Поспілкувавшись з головним тренером і його асистентом я зрозумів, що ми мислимо в одному напрямку, що дуже важливо для мене.

Слід зазначити, що новачок полтавців став відомий після скандалу, до якого мав безпосереднє відношення.  В одному з матчів чемпіонату Швейцарії Яхович погрожував розправою арбітру гри, за що отримав дискваліфікацію на рекордно тривалий термін — 10 матчів.

За інформацією авторитетного німецького сайту футбольних трансферів transfermarkt, футболіст коштує  близько 500.000 євро.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...