• Головна
  • Полтавські правоохоронці виявили школярів напідпитку
12:05, 3 вересня 2013 р.

Полтавські правоохоронці виявили школярів напідпитку

Даний факт виявили працівники Полтавського міського управління міліції спільно з представниками відділу у справах дітей Полтавського міськвиконкому під час спільного рейду 1-го вересня.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Полтавського міського управління Віктор Горобій, робота комісії була направлена на недопущення фактів продажу дітям алкоголю та тютюну, вживання ними спиртних напоїв в громадських місцях, порушення правил торгівлі тощо.

«Ми перевіряли улюблені місця відпочинку школярів та студентства в місті, - говорить Віктор Горобій, - під час такої роботи нами було виявлено чотирьох малолітніх осіб. Двоє дітей 13-ти років розпивали слабоалкогольні напої на другому поверсі Кадетського корпусу. Ще двоє – 13-ти та 14-ти років вживали слабоалкогольні напої на сходах біля стадіону «Ворскла». Дітей було доставлено до Полтавського міського управління міліції, куди викликали їх батьків. В подальшому на батьків склали адмінпротоколи за статтею 184 Кодексу України про адмінпротоколи (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), та проведена профілактична бесіда з дітьми».

Під час розмови з дітьми правоохоронці встановили, що алкогольні напої їм купили дорослі, які стояли разом з ними в черзі в одному з магазинів міста. Звичайно, міліція буде продовжувати боротися з таким негативним явищем як продаж дітям алкоголю та тютюну, проте без підтримки населення така робота може виявитися малоефективною.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...