![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
08:30, 21 лютого
Надійне джерело
На Полтавщині збільшилася кількість випадків вітряної віспи
![Фото ілюстративне Фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне
Протягом минулого тижня у Полтавській області зареєстрували 136 випадків вітряної віспи. Про це повідомили у Полтавському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
"На 7-му тижні в області по екстрених повідомленнях зареєстровано 136 випадків вітряної віспи, на 28 випадків більше, ніж на попередньому тижні, показник більше середнього багаторічного показника", – йдеться у повідомленні.
Крім того, протягом тижня в області зафіксували 1 випадок кашлюку, 1 випадок хвороби Лайма та 28 випадків скарлатини. Також на Полтавщині офіційно зареєстрували 38 випадків гострих кишкових інфекцій.
Нагадаємо, на Полтавщині зменшилася кількість захворювань на ГРВІ.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:14, 18 липня
18:14, 13 липня
2
10:00, 25 липня
4
10:33, 19 липня
live comments feed...