• Головна
  • Голова Громадської Ради пішов у школу розповідати про мову і Шевченка та просить робити це інших
15:30, 2 вересня 2013 р.

Голова Громадської Ради пішов у школу розповідати про мову і Шевченка та просить робити це інших

Перед Шевченківським уроком сьогодні у полтавській школі №29 провів заняття голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб. Його розповідь охопила досить широке коло тем, які так чи інакше обертаються навколо рідного краю та особистого досвіду школярів.

«Обов’язок культурної людини – йти сьогодні в школи й розповідати дітям, що таке Україна, що таке українська мова, – наголосив Володимир Голуб. – Народ не може існувати без мови. Вона здолала заборони й гоніння, вона жива й буде жити. Маємо пам’ятати, що її підмурівок закладений великим полтавцем Котляревським та Шевченком із сусідньої Черкащини. Президент України Віктор Янукович оголосив наступний рік Шевченківським. Але не тільки в Україні – Шевченка, і я в цьому переконався особисто, знають на всіх континентах».

Нагадаємо, що першим уроком гордості за власну державу та свій народ назвав Президент України Віктор Янукович телевізійний Шевченківський урок, який відбувся згідно з розпорядженням Глави держави у загальноосвітніх та професійно-технічних закладах. Юнаки та дівчата Полтавщини разом зі своїми ровесниками по всій Україні глибше пізнавали життєвий і творчий шлях великого поета.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...