• Головна
  • Олена Мамай: Шевченківський урок важливий, бо пізнання постаті Кобзаря додає гордості за Україну
11:35, 2 вересня 2013 р.

Олена Мамай: Шевченківський урок важливий, бо пізнання постаті Кобзаря додає гордості за Україну

Учитель української мови і літератури ЗОШ №19 м. Полтави Олена Мамай  вважає, що сьогоднішній Шевченківський урок, який своїм розпорядженням запровадив Президент України Віктор Янукович, дасть поштовх для більш широкого пізнання дітьми постаті Великого Кобзаря. Це, на її думку,  допоможе розвиткові національної самосвідомості та гордості на Україну  в душах школярів.

Про це вчителька розповіла журналістам.

«Шевченко –  це така глиба, яку пізнаєш, пізнаєш, і щоразу дізнаєшся нові сторінки історії держави та, водночас, все більше пізнаєш себе, як українця. Це нині украй необхідно для сьогоднішніх школярів. Тому ми із задоволенням сьогодні слухаємо Шевченківський урок на Першому національному каналі», - зазначила освітянка.

Нагадаємо, що на Полтавщині майже всі  загальноосвітні навчальні заклади та профтехучилища розпочали цьогорічне навчання  з Шевченківського уроку.  Його трансляція розпочалася о 9.00, повторно буде  – о 14.15. Перед керівниками навчальних закладів ставили завдання підготувати актові зали для перегляду. Розробили  методичні рекомендації для проведення уроку в молодших та середніх класах.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...