• На змаганнях у Львові полтавська студентка стала призеркою чемпіонату України з триатлону
13:30, 6 лютого
Надійне джерело

Софія Бондаренко (ліворуч). Фото: ПНПУ

У Львові відбулися змагання зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону). Студентка факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Софія Бондаренко у наполегливій боротьбі посіла ІІ місце серед юніорок.

Про це повідомили на сайті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

На змаганнях у Львові полтавська студентка стала призеркою чемпіонату України з триатлону, фото-1

«Наша спортсменка змагалась у такій категорії з триатлону (акватлону): 800 метрів плавання та 5 кілометрів бігу», - йдеться в повідомленні.

За словами майстрині спорту з триатлону, на змаганнях була гідна конкуренція і запекла боротьба.

«Я здобула перевагу у плаванні 22 с, але програла в бігу 1хв 3 с, у результаті поступилася перемогою майстру спорту львів’янці Єві Сороці», - говорить Софія

Нагадаємо історію Софії Бондаренко із Полтавщини, яка завоювала понад 50 медалей, але не любить цим хизуватися.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію