• Головна
  • На Полтавщині планують побудувати найпотужнішу вітрову електричну станцію України: що відомо
11:30, 2 лютого
Надійне джерело

На Полтавщині планують побудувати найпотужнішу вітрову електричну станцію України: що відомо

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

На території Полтавської області планують будувати вітрову електостанцію. В онлайн-режимі провели робочу нараду за участі ТОВ “ДТЕК Полтавська ВЕС”, представників управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, ЖКГ та енергетики Полтавської ОВА, Глобинської громади та проєктної організації.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

На робочій нараді обговорили «Детальний план території за межами населених пунктів Глобинської міської територіальної громади Кременчуцького району для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС з орієнтовною проєктованою потужністю 650 МВт», яка стане найпотужнішою вітровою електричною станцією України.

"Головне питання наради – узгодження проєктних коридорів технологічної інженерної мережі об'єкту з орієнтовною прив'язкою місць встановлення вітрових електричних установок. У співпраці з керівництвом Глобинської міської територіальної громади та старостатами, узгоджені межі перспективного розвитку населених пунктів громади з урахуванням положень детального плану територій", йдеться у повідомленні.

Попередньо за зверненням замовника уповноваженим органом облвійськадміністрації надані державні та регіональні інтереси для їх урахування під час розроблення детального плану території.

Найближчим часом містобудівна документація буде розглянута архітектурно-містобудівною радою при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вітрова енергостанція #енергетика #Полтавщина
Останні новини
Оголошення
live comments feed...