• Головна
  • На Хорольщині відкрили два нових дитсадки
17:05, 30 серпня 2013 р.

На Хорольщині відкрили два нових дитсадки

Сьогодні у Хорольському районі відкрили одразу два реконструйованих та оновлених дитячих дошкільних заклади –  на території Петрівської та Хильківської  сільських рад.

Численна громада відзначала урочистостями ці події у селах.

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко, який сьогодні перебуває у Хорольському районі з робочим візитом, подякував усім, хто приклав зусиль, щоб нові сільські дитсадки запрацювали.

«Виконавча влада Хорольського району послідовно працює над реалізацією Програми Президента України „Заможне суспільство, конкурентноздатна економіка, ефективна влада“, над виконанням нових соціальних ініціатив Глави держави. Відкриваючи нові дитячі садочки, ми збільшуємо відсоток охоплення дітей дошкільною освітою і наполегливо працюємо над тим, щоб вільний доступ до якісної освіти мали не лише з міст та райцентрів, а й віддалених сіл», – сказав Удовіченко.

З найкращими побажаннями до громади звернувся перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Онищенко.

Як зазначив голова Хорольської РДА  Сергій Полупан, нові дитсадки запрацювали у відремонтованих приміщеннях шкіл, оскільки садочки в Петрівці та Хильківці хоч і були, але перебували в типових, старих, аварійних будівлях, що вкрай  потребували оновлення.

«У  результаті проведені роботи з реконструкції частини шкільних приміщень, і з нового навчального року нові дитячі садочки гостинно відкривають двері для своїх вихованців», – наголосив Полупан.

Крім названих, цього року на Хорольщині запланували відкрити ще  два дошкільних навчальних заклади: у Березняківській  і Староаврамівській сільських радах.

Нині у районі  діють 19 дитячих садочків.  Рівень охоплення дошкільною освітою складає 77%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...