• Головна
  • Правоохоронці Полтавщини вилучили коноплю у раніше судимого молодика
12:31, 30 серпня 2013 р.

Правоохоронці Полтавщини вилучили коноплю у раніше судимого молодика

До чергової частини Семенівського райвідділу від невідомої особи надійшов телефонний дзвінок про те, що в напрямку смт Семенівка рухається автомобіль марки «ВАЗ», в салоні якого молодий чоловік перевозить рослини коноплі.

Швидко зреагувавши, працівники карного розшуку з працівниками відділу ДАІ виявили транспортний засіб біля однієї із місцевих автозаправних станцій смт Семенівка. За кермом авто був 19-річний раніше судимий житель Семенівського району. При поверхневому молодика правоохоронці виявили та вилучили 23 грами сухої подрібненої зеленої речовини. Як пояснив затриманий, даний наркотичний засіб він зберігав для збуту. Вилучену речовину направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Полтавській області.

По даному факту відкрите кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання та збут наркотичних засобів), що карається на строк від п’яти до десяти років.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...