• Головна
  • Відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі у школі (ВІДЕО)
11:05, 30 серпня 2013 р.

Відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі у школі (ВІДЕО)

29 серпня на базі Полтавського навчально-виховного комплексу №16 відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі в приміщенні освітнього закладу.

Навчання проводилися згідно реалізації завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, з метою відпрацювання розгортання сил та засобів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, організації та проведення гасіння пожеж на об’єкті, а також взаємодії підрозділів Управління з керівництвом школи та іншими службами міста.

Як тільки адміністрація школи виявила умовну пожежу та сповістила рятувальників, дітей, які цього дня проходили практику в стінах закладу, негайно було евакуйовано на подвір’я. Вогнеборці, які швидко прибули на місце виклику, відразу ж приступили до гасіння. За сценарієм тактико-спеціальних навчань, двоє школярів та вчитель, після евакуації залишилися в приміщенні школи. Провівши розвідку класів, рятувальники виявили дітей та одягши учням апарати захисту органів дихання, вивели їх на вулицю та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Вчитель, який знаходився на третьому (останньому) поверсі школи, через умовну високу задимленість, не міг самостійно вибратися. Рятувальниками було прийняте рішення, за допомогою альпіністського спорядження, евакуювати педагогічного працівника через вікно. Загалом, на гасіння умовної пожежі були задіяні 35 чоловік особового складу та дев’ять одиниць спеціальної техніки.

Також, на місці події працювала служба психологічної допомоги, фахівці якої надавали професійну допомогу дітям.

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Борис Галушко, високо оцінив проведену роботу співробітників Управління ДСНС у Полтавській області та наголосив, що тактико-спеціальні навчання вкотре пройшли на високому рівні.

«Подібні навчання обов’язково відбудуться в кожному районі Полтавщини, – наголосив Борис Галушко. – Сьогодні присутні усі керівники районних та міських підрозділів служби з надзвичайних ситуацій. Треба відмітити, що рятувальниками постійно проводиться планова профілактична робота, яка має на меті убезпечити дітей та дорослих від наслідків надзвичайних подій та ситуацій».

За словами начальника Управління ДСНС у Полтавській області Романа Кириленко, тактико-спеціальні навчання у школах традиційно проводять перед початком кожного навчального року.

«Президент України поставив чітке завдання – забезпечити безпеку дітей під час навчання в освітніх закладах, - підкреслив Роман Кириленко. – Співробітниками Управління були проведені ряд комплексних заходів із підготовки шкільних та дошкільних навчальних закладів до прийому дітей».

Оголошення
live comments feed...