• Головна
  • У слідчому ізоляторі, що на Полтавщині, попереджено спробу самогубства
10:31, 30 серпня 2013 р.

У слідчому ізоляторі, що на Полтавщині, попереджено спробу самогубства

29 серпня 2013 року близько 5 годин 30 хвилин в Полтавському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в області було попереджено спробу самогубства.

Засуджений С. порвавши простирадло, намагався скоїти акт самогубства, шляхом повішення, прив’язавши шматок простирадла до водопровідної труби на санвузлі в камері.

Завдяки пильності та добросовісному виконанню своїх функціональних обов’язків, молодшим інспектором відділу режиму і охорони даної установи, самогубство було попереджено. Шляхом надання першої медичної допомоги лікарем медичної частини установи засудженого С. повернуто до життя.

23-річний засуджений, раніше судимий, за ст.185 ч.3 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або, що завдала значної шкоди потерпілому); ст.75 (звільнення від відбування покарання з випробуванням) був позбавлений волі до 3 років з іспитовим строком 3 роки.

На даний час відбуває покарання за ст. 187 ч.2 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм); ст.71 (призначення покарання за сукупністю вироків) Кримінального кодексу України.

По даному факту проводиться перевірка.

Оголошення
live comments feed...