• Головна
  • Купити криптовалюту у Полтаві – просто та вигідно
Новини компаній
15:44, 11 січня

Купити криптовалюту у Полтаві – просто та вигідно

Новини компаній

Чимало жителів Полтави стикалися з необхідністю невідкладно скористатися готівкою. Наприклад, ви тримаєте заощадження на банківському рахунку і мусите терміново внести заставу, наприклад, за замовлені нові меблі чи автомобіль. Потрібно зняти певну суму в готівці, але банк сьогодні не працює. Або працює, проте касир розводить руками: “Треба було замовляти таку суму завчасно, наразі в нас її немає”.

В цьому матеріалі ви дізнаєтеся, як не зіпсувати собі настрій через недосконалості банківської системи, про обхід всілякого посередництва у фінансових операціях, а також як купити криптовалюту в Полтаві та продати її за найвигіднішим курсом.

Чому є сенс тримати заощадження у криптовалютах

До плюсів крипти, зокрема, належать:

- Децентралізація: незалежність від центрального органу або уряду.

- Безпека транзакцій: відносна стійкість до шахрайства та кібератак за рахунок криптографії.

- Анонімність та конфіденційність до певного ліміту не потрібно підтвердження особи.

- Швидкі та недорогі транзакції порівняно з банківськими, особливо при міжнародних переказах.

- Доступність: потрібне лише Інтернет-з'єднання, незалежно від географічного розташування.

- Інновації та блокчейн-технологія: застосування в різних галузях, від фінансів та логістики до охорони здоров'я та галузі енергетики.

Звісно, криптовалюти також мають і свої ризики, тому при роботі з ними, як і з будь-якими фінансовими активами, варто бути обізнаними та обережними.

Як купити біткоїн через бітомат у Полтаві

Найпростішим та найсучаснішим способом для купівлі та продажу криптовалют є бітомат

Купити криптовалюту у Полтаві – просто та вигідно, фото-1

Бітомати або біткоїн-банкомати - це мережа терміналів для купівлі та продажу криптовалют, які можна зустріти в різних місцях, таких як кафе, магазини або торгові центри. Користуватися цими пристроями дуже просто:

Крок 1 - Створіть криптовалютний гаманець

  • Завантажте на свій телефон додаток для віртуального гаманця, наприклад, "TrustWallet".

Крок 2 - Внесіть готівку

  • Вставте в приймач готівки купюри, якими хочете розрахуватися.

Крок 3 - Скануйте адресу криптогаманця

  • У додатку гаманця на вашому телефоні має бути генератор QR-кодів, який відображає код на вашому телефоні. Його ви можете відсканувати за допомогою сканера QR-кодів, вбудованого в бітомат.

Крок 4 - Підтвердіть транзакцію

  • На екрані бітомата підтвердіть транзакцію.

Крок 5 - Виберіть комісію майнера

  • Це необхідна плата за використання мережі блокчейн, яка визначає швидкість обробки вашої транзакції. Що вища вибрана комісія, то швидше буде здійснена транзакція.

Крок 6 - Ми відправимо вам вашу крипту

  • Ви отримаєте чек про вашу транзакцію. Тепер просто оновлюйте ваш гаманець, поки не побачите на ньому криптовалюту. Всеготово!
Купити криптовалюту у Полтаві – просто та вигідно, фото-2

Криптовалютні банкомати у Полтаві – на чому полягають переваги

Зручність і доступність

Це може бути особливо корисним для тих, хто шукає швидкий та простий спосіб купівлі або продажу криптовалюти.

Анонімність у бітоматах

У більшості централізованих обмінників криптовалют вас попросять підтвердити свою особистість. Бітомати від Bitomat.com не вимагають скачування жодних застосунків, не потребують верифікації особи (підтвердження оператор попросить від вас тільки в випадку, якщо ваша транзакція перевищуватиме 30 000 гривень), безлімітне зняття готівки. Це може бути важливим для тих, хто цінує анонімність своїх фінансових операцій.

Швидкість та простота

Бітомати зазвичай пропонують швидкі та прості транзакції, що може бути важливим для тих, хто цінує ефективність та свій час. Процес включає в себе прості інструкції на екрані терміналу, і операції можуть бути виконані за кілька хвилин. В середньому операція займає біля двох хвилин. Проте якщо транзакція затягнулася – не варто переживати, варто просто подзвонити у службу технічної підтримки за телефоном, вказаним на корпусі пристрою і оператори вам допоможуть.

Відсутність потреби в банківському рахунку

Для використання бітомата не потрібен банківський рахунок. Це може бути зручно, якщо ви не маєте бажання чи можливості користуватися традиційними фінансовими установами.

Криптовалюти можуть грати роль у низці сценаріїв під час війни або інших надзвичайних станів, так, з початком повномасштабного російського вторгнення крипторинок в Україні набув особливої актуальності.

Анонімність та приватність може бути корисною для осіб, які хочуть уникнути контролю або переслідування в умовах воєнного конфлікту.

Обхід фінансових обмежень

Криптовалюти дозволяють людям або організаціям отримувати чи відправляти гроші, обходячи традиційні банківські канали. Чимало міжнародних фондів та продавців товарів, необхідних у зоні бойових дій послуговуються криптовалютними переказами, це дозволяє швидко вирішувати надважливі задачі. До прикладу – переказ SWIFT може йти до двох тижнів, а в деяких ситуаціях зволікання приводить до фатальних наслідків. Тож волонтерські організації охоче користуються криптою для оперативного закриття потреб фронту.

Збереження вартості

Оскільки криптовалюти не залежать від конкретної країни чи валюти, вони можуть виступати як засіб збереження активів у випадку знецінення національних валют чи інших економічних труднощів під час війни.

Міжнародні перекази

Криптовалюти можуть спрощувати міжнародні фінансові транзакції, оскільки вони не підконтрольні жодній конкретній країні чи установі. Це особливо важливо в ситуаціях, коли традиційні банківські системи можуть бути обмежені чи відсутні.

Купити криптовалюту у Полтаві – просто та вигідно, фото-3

Знайти бітомати в Україні допоможе інтерактивна мапа

Знайти бітомат у Полтавіможна за адресою: ТЦ “Метрополітан” вул. Гоголя, 38

Приєднуйтесь до нашої криптоспільноти, підписавшись наінформаційнийбюлетень,аби не пропустити новин про актуальні курси, комісії та промоакції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...