• Головна
  • До уваги полтавців, які перебувають в черзі на поліпшення житлових умов
15:30, 29 серпня 2013 р.

До уваги полтавців, які перебувають в черзі на поліпшення житлових умов

Виконавчий комітет Полтавської міської ради нагадує про завершення формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України створюється Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 №210 формування Реєстру повинно бути завершеним до 1 жовтня 2013 року.

Низкою законів внесено зміни до Житлового Кодексу УРСР, згідно з якими у ст.34 однією з підстав для визнання громадян, потребуючими полпшення житлових умов, є обов’язкове внесення таких громадян до Реєстру. Крім того, у ст.42 Житлового Кодексу тепер міститься норма, відповідно до якої жилі приміщення надаються тільки громадянам, що перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов та внесені до Єдиного державного реєстру. Ця норма стосується громадян, які перебувають в черзі на отримання житла як при виконавчому комітеті міської ради, так і на підприємствах, установах, організаціях, які самостійно здійснюють ведення квартирного обліку.

Виконавчий комітет інформує громадян, які тривалий час не поновлювали документи облікової справи, щодо необхідності термінового надання за місцем перебування на квартирному обліку таких документів: довідки з місця проживання, ксерокопій паспортів, ідентифікаційних кодів, довідок з місць роботи або навчання на всіх членів сім’ї, які разом із заявником пребувають на квартирному обліку, з метою занесення до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

За більш детальною інформацією звертатись за тел.7 22 89.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...