• Головна
  • Декілька порад від інспекторів ДАІ полтавцям
14:31, 29 серпня 2013 р.

Декілька порад від інспекторів ДАІ полтавцям

У цьому році на території обслуговування Полтавського взводу роти дорожньо-патрульної служби сталося 5 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, в яких 2 людини загинуло і 3 отримали травми.

На жаль, така категорія учасників дорожнього руху є найбільш вразлива та незахищена, тому водіям потрібно бути максимально уважними та обережними, щоб уникнути негативних наслідків автотравматизму.

Пішоходи, у свою чергу, також повинні не забувати, що безпека на дорозі залежить від кожного, хто дотримується правил поведінки на автошляхах та поважає оточуючих.

Інспектори ДПС пропонують декілька порад для водіїв та пішоходів. Так, напередодні осіннього періоду, коли погодні умови можуть змінюватися протягом дня, важливо добре підготуватися до виходу на щоденний маршрут усім учасникам дорожнього руху.

Пішоходам краще не одягати темний одяг, адже особливо в ранкових та вечірніх сутінках на мокрому асфальті різко падає ефективність освітлення фар від автомобіля, а такий одяг робить людей практично не помітними для власників транспортних засобів.

У цій ситуації прикріпіть флікери, які дозволяють побачити людину в темряві на значній відстані. Обов’язково одягніть такий світловідбиваючий елемент дітям, зробіть їх помітними для інших учасників дорожнього руху. Пішоходи, переходьте проїзну частину тільки у встановлених місцях. Пам’ятайте, на Вас дивляться Ваші діти.

Водії завжди повинні керуватися попередженнями і обмеженнями, встановленими дорожніми знаками, обирати швидкісний режим з урахуванням стану проїжджої частини і видимості у напрямку руху, уникати різких гальмувань, обирати безпечну дистанцію і бічний інтервал руху, відмовитися від вчинення обгонів, бути уважними при проїзді перехресть та пішохідних переходів.

Працівники дорожньо-патрульної служби Полтавщини бажають всім лише безпечних доріг!

 

Оголошення
live comments feed...