• Головна
  • Увага до сільських населених пунктів – увага до людей
12:30, 29 серпня 2013 р.

Увага до сільських населених пунктів – увага до людей

Хід виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік розглянули на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яку провів голова ОДА Олександр Удовіченко.

Як повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов, освоєно 86,7 мільйонів гривень (60% запланованого). Головні напрямки розвитку – дошкільна і загальна освіта, медицина, дорожнє сполучення, благоустрій, газифікація, водогін тощо. Хороші показники виконання у Лубенському районі (117%), Шишацькому, Новосанжарському, Чутівському (понад 100%). Недостатньо працюють у Кременчуцькому, Миргородському, Оржицькому.

Якщо брати конкретні показники, то за цей час відремонтовано 261 дитсадок (спрямовано 8 мільйонів гривень). На школи витрачено 10,6 мільйонів.

- Таким чином виконуються завдання Президента України щодо модернізації освіти та підготовки до нового навчального року, - зазначив Сергій Фролов.

На культуру спрямовано 8 мільйонів гривень, на медичні заклади - 2,2 мільйони. 90,2% населення охоплено сімейними лікарями. Розширюється мережа будинків соціального піклування. Серед іншого – розвивається такий пілотний напрямок як дорадча служба.

Планують закласти садів на площі 145 га.

Також на засіданні колегії обговорили питання про забезпечення дотримання законодавства про державну службу, запобігання і протидію корупції та виконання завдань згідно з Указом Президента України «про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території». Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Микола Перепелиця ознайомив присутніх із дотриманням стану свободи слова в області.

 

Оголошення
live comments feed...