• Головна
  • Будівництво АЗС на Дублянщині - безчинства тривають
10:31, 29 серпня 2013 р.

Будівництво АЗС на Дублянщині - безчинства тривають

Доброго дня!
Повідомляємо про початок підготовчих робіт по проведенню електропостачання на місце планованого будівництва АЗС з газовим терміналом на Дублянщині, по вул. Сакко,109-113а. Роботи з підключення проводять працівники "Полтаваобленерго".
 Нагадуємо , що Полтавська міська рада рішенням від 03.07.12 р виділила територію за вищевказаною адресою під будівництво АЗС з газовим терміналом управлінню капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, а 18.09.12 р. міськвиконком Полтави надав в оренду цю ділянку під будівництво терміном на 2 роки -роботи мало провадити УКБ. 
Проте місцеві мешканці активно виступили проти ідеї даного будівництва, справедливо вважаючи це будівництво незаконним та таким, що проводитсья із порушенням ряду екологічних, санітарних, протипожежних норм (АЗС з газовим терміналом відноситься до обєктів4,5 клаксу небезпеки,перед їх будівництвом має відбуватися обовязкова державна екологічна експертиза), крім того обовязковим при будівництві таких обєктів є громадське обговорення проекту будівництва.
Мешканці даного району провели 4 зборів, після чого сформували ініціативну групу по протидії будівництву АЗС, зібрали більше 300 підписів проти цього будівництва. За їх вимогами прокуратура звернулася з приписом до Держекоінспекції в Полтавській області з вимогою перевірити законність провадження будівельних робіт. В кінці грудня 2012 р. Держеконіспекція провела перевірку, внаслідок чого було складено акт про порушення і ввнесено припис про припинення будівельних робіт та невідкладне направлення проектних матеріалів на державну екологічну експертизу.
Міськвиконком Полтави подав позов до Окружного адміністративного суду Полтави з вимогою визнати акт і припис,складені Держекоінспекцією незаконними, проте 26,.04.2013 р . окружний адміністративний суд в особі судді Сич С.І. постановив залишити позовні вимоги міста без задоволення.

Проте зараз, окольними шляхами, будівництво продовжується.
Просимо всіх небайдужих поширити в соцмережах, інформаційних порталах цю новину, підтримати тих, хто мешкає на Дублянщині - адже будівництво ведеться фактично на пляжі, на березі р.Ворскла- і це спільна справа всіх полтавців. Не допустимо перетворення нашої річки на відстійник для палива чи плацдарм для експериментів над мешканцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...