
18:00, 18 грудня 2023 р.
Надійне джерело
Двоє спортсменів із Полтавщини стали чемпіонами Європи з тайського боксу

Переможний бій Олега приймачова. Фото: «Полтавщина. Спорт»
Михайло Сердюк та Олег приймачов перемогли на світових спортивних змаганнях зі таїландського боксу, який проходив днями в турецькій Анталії. Про це пише «Полтавщина. Спорт».
Олег Приймачов у фіналі переміг турецького боксера Ахмеда Чобана. Спортсмен став чемпіоном у ваговій категорії до 91 кг.
Михайло Сердюк переміг на чемпіонаті у ваговій категорії до 54 кг. У півфіналі спортсмен переміг німця, а у фіналі поборов «нейтрала» Магомедкаміла Магомедбаширова.
Нагадаємо, полтавські голболісти перемогли збірну з Литви й здобули ліцензію на Паралімпійські ігри 2024.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
06:40, 22 червня
06:52, 12 червня
07:02, 15 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня